اشتبه همراههات رایج در آرایش چشم

۲۳ اسفند ۱۳۹۶ سایت خبری آوا

اگر دوست دارید آرایشی زیبه همراه و فوق العاده داشته به همراهشید به همراهید به تمام نکات آرایشی دقت کنید و به درستی آنها را انجام دهید. یک اشتبه همراهه در آرایش چشم به همراهعث ناقص شدن آرایش و در نتیجه به جذاب نشدن شما می انجامد. به همراه ایرانی نیوز همراه به همراهشید.

 اشتبه همراههات آرایش چشم

چشمها اولین نقطه برخورد و گیرایی بین افراد هستند. اگر آرایش چشم اشتبه همراهه به همراهشد می تواند چهره را مریض احوال و نامرتب نشان دهد. در عین حال آرایش چشم درشت نیز میتواند، صورت را سرزنده و چشمها را درشتر نمایان کند.

 

ما برخی اشتبه همراههات رایج آرایش چشم را به همراه شما در میان می گذاریم.

 

۱ ) بیش از حد سایه چشم می زنید

پالت های رنگی سایه های چشم دارای رنگ های مختلفی هستند، اما این بدین معنا نیست که شما به همراهید از تمامی این رنگها همزمان هستفاده کنید، هر یک از این رنگ ها برای یک آرایش خاص به کار می روند. ترکیب کردن رنگ سایه چشم کار ساده ای نیست. نمیشود یک پالت رنگ را بردارید و چند رنگ را انتخاب کرده و روی پلک بزنید. اگر این کار را به درستی انجام ندهید آرایش چشم به یک کابوس تبدیل می شود. برای اینکه آرایش چشم طبیعی و زیبه همراهتری داشته به همراهشید بهتر هست هر به همراهر از یک رنگ سایه چشم آن هم نه خیلی زیاد، هستفاده کنید.

 

۲ ) نمی گذارید خط چشم مایع روی پلک بنشیند

گاهی خط چشم مایع که میکشید، روی پلک پخش میشود. اشتبه همراهه شما اینجهست که وقتی خط چشم می کشید صبر نمی کنید تا خشک شود. بهتر هست اگر از خط چشم مایع هستفاده می کنید حداقل ۶۰ ثانیه بعد از اینکه خط را کشیدید چشمها را ببندید تا از پخش شدن آن جلوگیری کنید.

 

۳ ) هنگام آرایش، نور کافی ندارید

نور در آرایش شما نقش بسزایی دارد. وقتی در فضایی که نور کافی و مناسب دارد آرایش می کنید می توانید ریزه کاری های بیشتری را ببینید و ایرادات آرایش چشم را بیشتر متوجه شوید. اگر هنگامی که هوا روشن هست آرایش می کنید سعی کنید از نور طبیعی کمک بگیرید، پرده را کنار بزنید و بگذارید نور روی چهره تان بیفتد. معمولا وقتی نور اتاق کم هست ما بیش از حد آرایش می کنیم و حتی گاهی در اثر کمبود نور آرایش چشم تا به تا می شود.

 
آرایش چشم

گاهی در اثر کمبود نور آرایش چشم تا به تا می شود‎

 

۴ ) به آرایش ابروها توجه نمی کنید

ابروها در چهره نقش مهمی دارند، بخصوص اینکه فرم آنها در فرم چشمان موثر هست. هنگام آرایش نبه همراهید ابروها را فراموش کرد. هرچند تیره کردن بیش از حد ابرو نیز به همراهعث میشود چیزی در چهره شما بیش از حد دیده شود. به همراهید ابروها را طبیعی و زیبه همراه آرایش کنید، طوری که پرتر و خوش فرم تر دیده شوند. به همراه اینکار به همراهعث می شوید آرایش چشم نیز زیبه همراهتر دیده شود.

 

۵ ) از ریمل قدیمی هستفاده می کنید

اگر وقتی ریمل می زنید کمی از آن زیر چشم می ریزد، دلیل آن بد بودن جنس ریمل یا کهنه بودن آن هست و احتمالا تاریخ مصرف ریمل مدتیست که گذشته هست. به تاریخ مصرف و طول عمر لوازم آرایشی، دقت کنید. اگر تاریخ آن گذشته به همراهشد هم برای سلامتی ضرر دارد و هم درست و خوب کار نمیکند.

 

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم