اولین به همراهنوی لژیونر ایرانی در امارات

۲۱ مهر ۱۳۹۶ سایت خبری آوا

ماندانا دهقان قهرمان دوگانه به همراهنوان کشور به عنوان اولین لژیونر تاریخ دوچرخه‌سواری به همراهنوان ایران به به همراهشگاه اَلاصَیل امارات پیوست.

ماندانا دهقان قهرمان، به همراهنوی دوچرخه سواری دوگانه کشورمان به عنوان نخستین لژیونر تاریخ دوچرخه‌سواری به همراهنوان ایران به به همراهشگاه اَلاصَیل ( Al Asayl ) امارات پیوست. این به همراهشگاه تنها تیم کنتیننتال به همراهنوان در خاورمیانه هست.

دهقان در رشته دوگانه در رنکینگ ۱۴ جهان قرار دارد، به دلیل حضور در رقابت های سطح به همراهلای پاورمن و کسب نتایج عالی در دنیا مطرح شده هست. او سال ۹۴ در رقابت‌های جایزه بزرگ امارات عنوان قهرمانی را به‌دست آورد و مورد توجه تیم‌های آسیایی قرار گرفت.

اولین خانم لژیونر ایرانی در امارات

به همراهشگاه اماراتی ( Al Asayl ) به همراه ارسال ایمیل از او دعوت کرد تا برای تست ‌گیری به امارات برود.

به همراهنوی دوچرخه سوار کشورمان قرار هست در اولین مسابقه تور چهار مرحله‌ای دوچرخه‌سواری که ۲۹ مهر ماه در تایلند برگزار می‌شود، تیم جدیدش را همراهی کند.

گفتنی هست حمید خمسه همسر ماندانا دهقان و مربی او که همراه دهقان به امارات رفته بود، برای عضویت در کادر فنی تیم اماراتی Al Asayl قرارداد همکاری به همراه این به همراهشگاه را امضا کرده هست.

اولین خانم لژیونر ایرانی در امارات

ماندانا دهقان متولد ۶۹ از سال ۸۸ دوچرخه سواری دوگانه را آغاز کرده هست. از پنج سالگی ژیمنهستیک و شنا کار می‌کرد. زمانی که او به سمت دوچرخه سواری دوگانه آمد به تیم ملی دعوت شد، اما اعلام کرد که می‌خواهد دوگانه را به صورت حرفه‌ای ادامه دهد و به اردو نرفت. او در این مدت همواره نفر اول دوگانه به همراهنوان ایران بوده هست. دهقان اولین به همراهنوی ایرانی هست که در دوچرخه‎سواری لژیونر شده هست.

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم