به همراهزگشت پرشور محمد علیزاده به روی صحنه

۱۷ شهریور ۱۳۹۶ سایت خبری آوا

به همراهزگشت پرشور محمد علیزاده به روی صحنهبه گزارش خبرنگار آوا پردیس کنسرت محمد علیزاده به همت شرکت فرهنگی و هنری ایران گام و به مدیریت صدرالدین حسین خانی برگزار شد.

اعضای گروه به همراه ورود به صحنه، به تکنوازی پرداختند و کنسرت به همراه قطعه ریتمیک “برگرد” که همراه به همراه دود و نور افشانی بود آغاز شد. 

سپس آهنگ پراحساسی “برادر” که تیتراژ سریالی به همین نام بود اجرا و بعدازآن “این اولین به همراهره” به عاشقان تقدیم شد.

“گاهی بخند” ، “کجا میری” انتخاب‌های بعدی علیزاده برای اجرا بود و در ادامه نوبت به آهنگ هیت آلبوم گفتم نرو به نام “عشقم این روزا”  رسید که همراه به همراه نور موبه همراهیل‌ها به زیبه همراهیی نواخته شد.  محمد علیزاده قبل از این قطعه در مورد جمله دوست دارم صحبت کرد که این جمله می‌تواند معجزه کند ولی این روزها تعابیر دیگری دارد.

سر آلبومی گفتم نرو به اسم “بی‌معرفت” در ادامه برنامه اجرا و بعدازآن “فکرشم نکن” و “بی‌حوصله” شنیدنی شد.

به همراهزگشت پرشور محمد علیزاده به روی صحنه

قطعه “ماه‌عسل ۹۶ ” که تیتراژ این برنامه در ماه مبه همراهرک رمضان امسال بود به اجرا درآمد و این خواننده آن را به خدا تقدیم کرد. محمد علیزاده قبل از اجرای این آهنگ در مور خدا حرف گفت که هرچه در موسیقی به دست آورده از لطف خداوند بوده هست و از بی‌مهری‌ها و قضاوت‌های این روزها گلایه کرد.

در قسمت شوتایم، این خواننده اعضای گروه را معرفی کرد که اجرا گروه انرژی خاصی به سالن بخشید.

لازم به ذکرهست که حضور نوازنده ۱۹ ساله کیبورد پوریا فیروزی از نکات جالب‌توجه بود و بعدازآن قطعه پرطرفدار “همینه که هست” که همراه به همراه دود اجرا و به همراه درخوهست اجرای دوبه همراهره این آهنگ توسط مردم همراه شد.

به همراهزگشت پرشور محمد علیزاده به روی صحنه

“شهر به همراهران” پس از اجرا توسط این خواننده به پدر و مادرش تقدیم شد و سپس علیزاده از علاقه شدید خود به پدر و مادرش صحبت کرد و به این‌که در کنسرت‌های او حضور دارند و آهنگ‌هایش را گوش می‌دهند افتخار کرد.

علیزاده به همراه پرسش این‌که هوا چند درجه هست قطعه “۴۰ درجه” را اجرا کرد و به همراه قطعه “جز تو” که به شهرت رسید، کنسرت را به پایان رساند.

پدر و مادر محمد علیزاده از میهمان‌های ویژه این برنامه بودند.

به همراهزگشت پرشور محمد علیزاده به روی صحنه

نوازنده‌های گروه را محمد شعبه همراهنی (پرکاشن) ، علی شهبه همراهزی (گیتار الکتریک) ، علی پور نگهبه همراهن (گیتار بیس) ، بهمن میرزا زاده (بوزوکی و گیتار اسپانیش) ، ایمان ذاکری (درامز) ، داوود اریکه ( ساکسیفون و کلارینت و فلوت) ، اشکان موسوی (ویولن) ، پوریا فیروزی (کیبورد) ، اشکان صدیق آذر (سینتی سایزر) ، کیانوش علی محمدی ( بک وکال) به رهبری امیرحسین اویسی نوازنده کیبورد و پیانو تشکیل می‌دادند.

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم