بیوگرافی خواننده ایرانی به نام گروه ۲۵ به همراهند

۲۱ خرداد ۱۳۹۷ سایت خبری آوا

گروه ۲۵ به همراهند از دو شخصت کاملا به همراه سلیقه و پر انگیزه تشکیل شده که تهمینه به همراه خواندن یک متن آرام و آرامش بخش و عادل به همراه خواندن رپ یک ترانه را زیبه همراه کرده و طرفداران زیادی را برای خود رقم زده اند

گروه ۲۵ به همراهند زاده شهر مشهد بوده و و تهمینه به همراه یک ازدواج نا موفق به عادل پناه اورد و خوانندگی را در ایران به صورت زیر زمینی شروع کردند

بیوگرافی ۲۵ به همراهند

عادل و تهمینه زادۀ شهر مشهد هستند و دوران کودکی ، نوجوانی و جوانی خود را نیز در این شهر گذرانده‌اند.عادل فارغ‌التحصیل رشتۀ مهندسی کشاورزی هست. تهمینه نیز فارغ‌التحصیل مهندسی نرم‌افزار هست. این گروه کار خود را از ایران شروع کرده و در ابتدا به همراه گروهی متشکل از سه نفر به همراه نام‌های تهمینه، ای-دل (عادل) و اف‌جم (فرجام) به‌صورت زیرزمینی شروع به کار کردند. آنان ابتدا آهنگ « طوس » را ارائه دادند که مورد تشویق یاس (خواننده) قرار گرفت.

سپس در سال ۱۳۸۸ فعالیت این گروه به‌پایان رسید و گروهی به همراه نام ۲۵بند تشکیل شد که متشکل از عادل و تهمینه بود. این دو به همراه موزیک ویدیو «آهنگ وقت پرواز» مطرح شدند. این آهنگ که به همراه تنظیم نیما علامه و « شعر تیکتاک » ساخته شده‌بود ، به همراهعث پیشرفت این گروه شد.  این دو اکنون در لس آنجلس کالیفرنیا به‌سر می‌برند.

اسم گروه ۲۵به همراهند:

فرمول عجیب ساخت اسم گروه بدین صورت هست

۲۵ = tow + S = Too S = 2 5 عادل یا همون ای دل بزرگ شده ابوطالب مشهد هست و تامین از همسرخود جداشده بعداز اشنایی به همراه ای دل تامین یک دختر هفت ساله دارد که به همراه پدرش زندگی میکند همسر سابق تامین کارخانه کاشی و مصالح دارد تامین و ای دل در دانشگاه جهاد کشاورزی واقع در بزرگراه کلانتری فارغ التحصیل شدند و در هستودیو به همراههم کارکردند.

 
آلبوم ها:

٢٥بند از سال ١٣٩٠ چهار آلبوم منتشر کرده اند:
“پاتو ریکو” منتشرشده ١٣٩٠ (٨ قطعه):
از من نگذر

برسه ماه
بیا بیا
چقدر تنهایی بده

امشب میخوام
پاتو ریکو
وقت پرواز

وقت پرواز (ریمیکس)
“حق به همراه توست – ئی‌پی” منتشرشده ١٣٩٣ (٩ قطعه):
حق به همراه توست

گاهی وقتا
یه به همراهد خنک
دارم یخ میزنم

دارم یخ میزنم (ریمیکس)
“به همراهور” منتشرشده ١٣٩٤ (٨ قطعه):
من شک ندارم

درد دلتنگی
به همراهور
مسافر

دوستت دارم
قرنطینه
ترس
تاریک تر

“٤” منتشرشده ١٣٩٦ (٨ قطعه):

مال من شدی
فندک
به همراهرون

تا صبح خونه نریم
چقدر خوبه
اینقدر بخند

آینده تاریکه
هستخر

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم