حراج مدال طلا برای کمک به آسیب‌دیدگان زلزله

۲۳ آبان ۱۳۹۶ سایت خبری آوا

حراج مدال طلا برای کمک به آسیب‌دیدگان زلزله

به گزارش آوا پردیسنیوز، کیانوش رستمی قهرمان رشته وزنه برداری مدال طلای خود را برای کمک به اقشار آسیب دیده زلزله روز گذشته کرمانشاه به حراج گذاشت.

پهلوان کرمانشاهی کشورمان در متن پیام خود در این به همراهره گفت:

کرمانشانَگم،‌ای شار شیرین
نفس کم دیرم، اَرای زار و شین
همدیاریم،‌ها ژِیر آوار
کم بتکن خاک، وَه‌ای کُردَوار

به همراهر دیگردل زمین لرزید تا دل میلیون‌ها ایرانی در غم از دست دادن عزیزانشان بلرزد، دلیرمردان و شیر زنانی که همواره در دل تاریخ بعنوان پاره‌ای از تن ایران بزرگ در خط مقدم دفاع از کشورشان بوده و هستند و امروز این دریا دلان اینگونه در ساحل مصیبت زده طوفان بلا، دست به آسمان ساییده اند و چشم انتظار یاری مردم عزیز خود هستند.

اینجانب کیانوش رستمی فرزند کوچک این ملت بزرگ که هنوز در این چند روز خواب به چشمانم نیامده بر خود وظیفه دانستم قدمی هر چند کوچک برای هموطنان زلزله زده کشورم پرداخته و مدال طلای به همراهزیهای المپیک ۲۰۱۶ ریو را که در واقع متعلق به همین مردم هست به آن‌ها به همراهز گردانده و برای کمک به مردم زلزله زدگان غرب کشور به حراج بگذارم و عواید حاصل از آن را به این عزیزان اختصاص دهم.

علاقه مندانی که می‌خواهند در این امر خیر شرکت کنند می‌توانند پیشنهاد و درخوهستهای خود را به شماره تلفن‌های زیر ۲۶۲۰۳۳۹۰ – ۲۶۲۰۳۴۱۸ و همراه ۰۹۱۹۲۷۸۷۸۹۰ و یا آدرس ایمیل olympic.iran@yahoo.com در میان بگذارند.

شنبه شب زلزله‌ای به بزرگی ۷. ۳ ریشتر سر پل ذهاب از توابع کرمانشاه را لرزاند و خسارات مالی و جانی بسیاری را بر جا گذاشت.

انتهای پیام/

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم