دکوراسیون خانه متولدین پاییز و زمستان چگونه به همراهشد ؟

۲۷ فروردین ۱۳۹۷ سایت خبری آوا

اگر شما هم دوست دارید که خانه ای منطبق به همراه شخصیت و نوع زندگی تان داشته به همراهشید به همراه ما همراه به همراهشید.

ایرانی نیوز : هرکس به همراه توجه به ماه تولدش خصوصیات روحی، عاطفی و اخلاقی خاصی دارد اگرچه به همراهید و نبه همراهیدهایی برای چیدمان خانه وجود دارد اما هر فرد دکوراسیون خانه خود را به همراه توجه به علایق خود انتخاب می کند اگر شما هم دوست دارید که خانه ای منطبق به همراه شخصیت و نوع زندگی تان داشته به همراهشید به همراه ما همراه به همراهشید.

مهر 

شما فردی هنرمند سیهستمدار و مبه همراهدی آداب هستید که هارمونی، هنر و زیبه همراهیی را می ستایید. 

بهتر هست به دنبه همراهل خوهسته دل خود بروید شما ذاتا به هنر علاقه دارید و تماشای اشیایی چون کریستال، گل یا نماد شهر ها و کشورهای مختلف شادتان خواهد کرد. آثار هنری چینی ژاپنی و تبتی می‌توانند به خانه سرد و بی روح شما گرما دهد . یادتان به همراهشد که یک گوشه از خانه را به خودتان اختصاص دهید و آن را به گونه ای که می‌خواهید تزیین کنید . درست هست که در کنار شریک زندگی تان شاد هستید اما هر کسی به همراهید برای خود فضای برای تنهایی و رویا پردازی داشته به همراهشد.

آبه همراهن

 خلاقیت و شور و شوق شما برای خلق آثار هنری بسیار زیاد هست. شما عاشق فضاهای به همراهز و خنک هستید اما یادتان به همراهشد که در زمان ناراحتی و افسردگی این فضا برای شما مناسب نخواهد بود. اگر می‌خواهید از رنگ های سرد هستفاده کنید حوهستان به همراهشد که از رنگ های پررنگ نیز برای اشیا کوچک هستفاده کنید و به خانه تان تعادل دهید رنگهای قرمز و کبود به همراه روحیه شما سازگاری بیشتری دارند. به جای قرار دادن یک چراغ پر نور در به همراهلای سرتان از چندین چراغ کم نور هستفاده کنید.

دکوراسیون متولدین پاییز و زمستان

آذر 

پر از انرژی بخشنده و سرشار از ایده های بزرگ هستید همیشه آمادگی تجربه کارهای بزرگ را دارید و به همراهلاتر از همه برای آزادی خود ارزش زیادی قائلید. فکر می کنید که خانه شما به دکوراسیون منحصر به فرد احتیاجی ندارد زیرا عاشق فضاهای بیرون هستید به نظرتان برای داشتن خانه ای زیبه همراه احتیاجی به روش های پیچیده نیست به همین دلیل به دنبه همراهل وسایلی که هم زیبه همراه و هم کاربردی به همراهشند هستید اگر پروژه کار هنری نصفه ای در دست دارید آن را از معرض دید دور کنید تا بر زیبه همراهیی در دکوراسیون شما تاثیر منفی نگذارد.

دکوراسیون خانه متولدین پاییز و زمستان چگونه به همراهشد ؟

دی 

شما فردی آرام اما بلند پرواز هستید. اگر چه پاهای تان روی زمین قرار دارد اما ذهن تان در حال پرواز هست.

 برای تزیین خانه تان از عناصر طبیعی کمک بگیرید. به عنوان مثال طرح های چوب، گیاه به همراهمبو، ظروف آهنی یا رنگهای سبز و قهوه ای می تواند به همراه روحیه شما سازگار به همراهشند. لوازم دست ساز هندی هم گزینه های مناسبی هستند سعی کنید خیلی به سبک های دهه ۱۹۵۰ پایبند نبه همراهشید کمی هم در زمان حال زندگی و به سبک های مدرن فکر کنید. به عنوان مثال توستر خود را به همراه ماکروویوهای جدید جایگزین کنید تا بر زیبه همراهیی خانه تان بیفزاید. 

دکوراسیون متولدین ماه ها

بهمن

 افکاری که در سر دارید کاملاً متعلق به خودتان هست برای انجام کارهای تان مستقل رفتار می کنید و تجربه دیگران برایتان هیچ اهمیتی ندارد از این خصوصیت مستقل خود هستفاده کنید و برای دکوراسیون خانه تان از آن کمک بگیرید. به چه چیزی علاقه دارید؟  از آن هستفاده کنید و آن را در معرض نمایش میهمان هایتان قرار دهید اهمیت نور خانه خود را نیز از یاد نبرید اگر به اندازه کافی نور طبیعی دارید رنگ سفید برای دیوارها گزینه خوبی خواهند بود اگر نگران رنگ خانه خود هستید و احساس می کنید که خانه تان بی روح شده از رنگ های نارنجی و زرد کمک بگیرید تا تعادل را به خانه شما به همراهزگردانند.

اسفند

 شما خلاق و به‌شدت رمانتیک هستید. خودتان را به دست امواج می‌دهید تا شما را به هرجا که می‌خواهند ببرند بنابراین خانه شما به همراهید پناهگاهی امن برای تان به همراهشد.

 سعی کنید از طرح ها و رنگ های مختلف برای دکوراسیون خانه تان هستفاده کنید. اشیا تزیینی را هدفمند انتخاب کنید اگر وسایلی که به کار میبرید علاوه بر زیبه همراهیی کاربردی نیز به همراهشند بهتر هست.

منبع : مجله آراد جوان

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم