رقم دقیق میزان تخلف مشخص نیست

۲۳ دی ۱۳۹۶ سایت خبری آوا

به گزارش آوا پردیسنیوز، در پی کشف سوءهستفاده مالی یکی از کارکنان مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران “کسری نوری” مدیر کل روابط عمومی وزارت نفت اظهار داشت: مسوولان امور مالی مدیریت اکتشاف به تازگی در بررسی اسناد مالی خود به همراه تخلف انجام شده توسط یکی از کارمندان امور مالی این مجموعه مواجه شدند که بلافاصله موضوع را به مراجع اطلاعاتی و قضایی گزارش دادند.

فرد متخلف از کارمندان رسمی شرکت نفت و دارای ۳۰ سال سابقه خدمت بوده و آن‌گونه که به نظر می‌رسد، ظاهراً تخلفات خود را از سال ۱۳۸۸ آغاز کرده و پس از کشف این تخلف توسط مسوولان شرکت نفت، به همراه احساس خطر دستگیری از کشور متواری شده هست.

دستور زنگنه برای برکناری مسئولان بی دفت نفتی

به گفته نوری، وزیر نفت دستور داده هست تا سازمان حسابرسی به عنوان به همراهزرس قانونی شرکت نفت و همینطور حسابرسی داخلی این شرکت ضمن انجام تحقیقات دقیق برای روشن شدن ابعاد موضوع و تعیین میزان سوء هستفاده اقدام کنند. همچنین وزیر نفت دستور برکناری و آماده به خدمت‌شدن تعدادی از مسوولان ذیربط را که در انجام مسوولیت‌هایشان بی‌دقتی و اهمال کرده‌اند هم صادر کرده هست.

در حال حاضر پیگیری‌های قضایی و اطلاعاتی برای هستیفای حقوق مردم به همراه جدیت درحال انجام هست و اطلاعات تکمیلی به همراه روشن شدن بیشتر موضوع به آگاهی عموم خواهد رسید.

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم