رهبر معظم انقلاب “امام جمعه و نماینده ولی فقیه در هستان کرمان” را منصوب کردند

۱۶ آذر ۱۳۹۶ سایت خبری آوا

رهبر معظم انقلاب
به گزارش آوا پردیسنیوز، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی طی حکمی حجت‌الاسلام حسن علیدادی سلیمانی را به عنوان نماینده، ولی فقیه در هستان و امام جمعه شهر کرمان منصوب کردند.

متن حکم رهبر معظم انقلاب اسلامی به این شرح هست:

بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم

جناب حجت‌الاسلام آقای حاج شیخ حسن علیدادی سلیمانی دامت افاضاته

اکنون که جناب حجت‌الاسلام آقای حاج سیّد یحیی جعفری از امامت جمعه کرمان کناره‌گیری کرده‌اند به همراه تشکر فراوان از خدمات و زحمات طولانی آن روحانی مردمی و خدوم، جنابعالی را که از شایستگی لازم برخوردار و دارای حسن سابقه در عرصه تبلیغ و سلوک دینی و مردمی می‌به همراهشید به نمایندگی خود در هستان و امامت جمعه شهر کرمان منصوب می‌کنم.

مردم نجیب و عزیز کرمان، جایگاه احترام‌برانگیزی در دوران مبه همراهرزات نهضت اسلامی و نیز دوران پس از انقلاب، کسب کردند و این به برکت فداکاری هوشمندانه و حضور آگاهانه آنان در همه حوادث مهم نظامی و سیاسی و اجتماعی چند ده ساله بود. چه در فصل درخشان دفاع مقدس و چه در فصل مواجهه به همراه حوادث طبیعی تلخ و چه در فصل پیشامدهای تعیین‌کننده سیاسی، مردم آن هستان آزمون موفقی از خود نشان دادند و چهره‌های برجسته‌ای از میان خود به ملت ایران تقدیم کردند.

اکنون جنابعالی در میان این مردم عزیز و محبوب، به قبول وظیفه سنگینی مفتخر گشته‌اید. امید هست به بهترین وجه از عهده آن برآئید. انس به همراه عامه مردم، معاشرت به همراه جوانان، همکاری به همراه دانشگاهیان و فرزانگان، تقویت جدّی جبهه فرهنگی انقلاب، ارتبه همراهط مستمر به همراه علمای اعلام و بهره‌گیری از توان و ابتکار جوانان انقلابی و مؤمن و غنی کردن محتوای نماز جمعه را از جنابعالی انتظار دارم و توفیقات‌تان را از خداوند متعال مسئلت می‌نمایم.

سیّدعلی خامنه‌ای

۱۵ آذر ۱۳۹۶

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم