سه‌تار نوازی حمید متبسم در فرهنگسرای نیاوران

۲۱ مرداد ۱۳۹۶ سایت خبری آوا

سه‌تار نوازی حمید متبسم در فرهنگسرای نیاورانبه گزارش آوا پردیس آلبوم سپیدار که حاوی هشت قطعه تک‌نوازی سه‌تار هست و آخرین اثر حمید متبسم به شمار می‎آید، ۲۱ مردادماه امسال توسط نشر موسیقی «آوا خورشید» منتشر می‎شود . 

در این برنامه همچنین به‌صورت هم‌زمان قطعات این آلبوم که به‌صورت اجرای ضربي بر اساس رديف دشتي هستند توسط حمید متبسم  اجرا می‎شود. 

حميد متبسم که به‌تازگی کنسرت‎های تار و پود را به همراه وحید تاج به صحنه برده، مدتی هست که بیشتر به نوازندگی سه‌تار به همراهزگشته هست. او که فعالیت حرفه‎ای‎اش در موسیقی را به همراه نوازندگی سه‌تار آغاز کرده، در سال‌های آخر «کانون چاوش» هم به نوازندگی این ساز پرداخته هست. این هنرمند طی سه سال گذشته نیز آلبوم  تک‌نوازی سه‌تار «نوای دریا» را توسط «نغمه حصار» منتشر کرد.  «سپیدار» دومین آلبوم این آهنگساز و نوازنده در اجرای تک‌نوازی سه‌تار محسوب می‎شود. اهدای آلبوم سپیدار اثر حمید متبسم به مخاطبه همراهن کنسرت و حضور در مراسم جشن امضای آلبوم در محوطه فرهنگسراى نياوران)؛ پس از اجرا ازجمله دیگر اتفاقاتی هست که در این مراسم برنامه‌ریزی‌شده هست. 

گفتنی هست تک‌نوازی سه‌تار حمید متبسم هم‌زمان به همراه رونمایی از آلبوم «سپیدار» ۲۱ مرداد ساعت ۲۰:۳۰ در سالن خلیج‌فارس فرهنگسرای نیاوران برگزار می‎شود. علاقه‌مندان می‎توانند برای کسب اطلاعات بيشتر و تهيه بلیت به سايت تيوال و یا گیشه فرهنگسرا مراجعه كنند.

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم