نخستین کنسرت کاکوبند در هستانبول برگزار می‌شود

۶ اسفند ۱۳۹۶ سایت خبری آوا

نخستین کنسرت کاکوبند در هستانبول برگزار می‌شودبه گزارش آوا پردیس، کیان محمدی‌ها تهیه‌کننده این کنسرت در ارتبه همراهط به همراه جزئیات اولین اجرای خارج از کشور کاکوبند گفت: ما از ابتدای سال برای برگزاری این کنسرت اقدامات لازم را انجام دادیم و پس از کسب مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد بلیت‌فروشی کنسرت را آغاز کردیم. این کنسرت دریکی از زیبه همراهترین و هستانداردترین سالن‌های هستانبول به اسم «هالیچ کنگره مرکزی» برگزار خواهد شد که ظرفیتی در حدود ۱۲۰۰ نفر دارد.

محمدی‌ها همچنین دلیل انتخاب کاکوبند برای اجرا در هستانبول را موسیقی متفاوت و به همراه پتانسیل آن‌ها دانست و افزود: موسیقی کاکوبند بی‌کلام هست و ازنظر کیفی قابلیت شنیده شدن در کشورهای دیگر را دارد. ما برای این کنسرت به دنبه همراهل مخاطبه همراهن ایرانی ساکن هستانبول نبودیم و صرفاً برای جذب مخاطب بین‌المللی اقدام کردیم. برای مثال تمام پوسترها و بیلبوردهای شهر هستانبول به زبه همراهن ترکی بوده و همچنین در رادیو و تلویزیون نیز تبلیغات گسترده‌ای انجام دادیم.

کیان محمدی‌ها ضمن اشاره به هستقبه همراهل خوب مخاطبه همراهن ترک زبه همراهن از این کنسرت، دلیل این هستقبه همراهل را این‌گونه تشریح کرد: در کنار هنرمندان ترک زبه همراهن، سامسون دمیر مدیر بزرگ‌ترین شرکت برگزاری کنسرت در ترکیه (DMC) نیز از این اجرا حمایت کرد و در صفحه رسمی خود نیز تیزر این کنسرت را به اشتراک گذاشت. این حمایت‌ها نشان از موفقیت موسیقی ایران در کشوری مثل ترکیه هست و ما نیز این مسیر را به همراه برگزاری کنسرت برای دیگر خواننده‌های داخلی ادامه می‌دهیم.

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم