نفوذ ایران در منطقه به همراهعث عصبه همراهنیت آمریکایی‌ها شده هست

۲۸ مهر ۱۳۹۶ سایت خبری آوا

نفوذ ایران در منطقه به همراهعث عصبه همراهنیت آمریکایی‌ها شده هست

به گزارش آوا پردیسنیوز، محسن رضایی صبح پنج‌ شنبه در یادواره شهدای اطلاعات نیروی زمینی سپاه پاسداران به همراه حضور مسئولان لشکری و کشوری و خانواده شهدای هستانهای قم، مرکزی، سمنان و مرکزی در مدرسه علمیه امام کاظم(ع)، به همراه اشاره به حرفرانی اخیر رئیس جمهور آمریکا افزود: آمریکایی‌ها امروز به دلیل نفوذ ایران در منطقه عصبه همراهنی هستند و می‌گویند که ایران و متحدانش حلقه محاصره عربستان و صهیونیست‌ها را تنگ‌تر کرده‌اند.

وی ادامه داد: از ابتدای حکومت آمریکا تاکنون هیچ رئیس‌ جمهور آمریکایی از واژه جعلی خلیج ع. ر.ب.ی هستفاده نکرده بود و روی قبر سربه همراهزان آمریکایی نیز خلیج فارس نقش بسته هست، ولی ترامپ به دلیل اوج یاس خود از این واژه جعلی هستفاده کرد.

وی به همراه بیان این‌ که «ملت ایران همواره شگفتی‌ ساز بوده و امروز نیز دشمن عصبه همراهنی هست و شرایط برای رشد فراهم هست»، ادامه داد: ترامپ می‌گوید اوبه همراهما اشتبه همراهه کرده و نبه همراهید فقط هسته‌ای را می‌دید و حضور ایران در سوریه و لبنان را هم می‌دید و حالا می‌خواهم این مسائل را اصلاح کنم و بعد تحریم‌ها را تشدید و متحدان در منطقه را علیه ایران بسیج کنیم.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام به همراه تاکید بر این‌ که «به همراهید تهدیدات را مثل جنگ خنثی و به فرصت مبدل کرد»، تصریح کرد: به همراهید از این فرصت بهره‌برداری کرد و اقتصاد و صنعت و وضعیت معیشت مردم را درست و برادری‌ها و ارزش‌های انقلابی را احیا کرد.

وی به همراه بیان این‌ که «امروز فضای جهانی به نفع مهست و به همراه صرف هزینه هنگفتی برای برجام، این هزینه امروز به نفع ما شد»، تأکید کرد: امروز مشخص شد که آمریکایی‌ها اخلالگر هستند که پس از ۱۲ سال مذاکره و رسیدن به توافق آن را نپذیرفتند.

وی گفت: ایران اولین کشور در مقابله به همراه تروریسم هست و این شرایط شرایط بسیار خوبی هست که به همراهید از آن هستفاده کرد و از این فضای بوجود آمده در عرصه ملی و بین المللی هستفاده کنیم.

رضایی تصریح کرد: در تمام زمینه‎ها رهبر معظم انقلاب برای این کشور، مسیر انتخاب و سیهستگذاری کردند، ولی به همراهید به این سیهست‌ها به خوبی عمل شود که اگر این سیهست‌ها عملیاتی شود نقشه راه کشور مشخص هست و از این تهدیدات نیز عبور خواهیم کرد.

وی به همراه بیان این‌که «خیلی‌ها می‌گفتند اگر به همراه آمریکا ارتبه همراهط بگیریم ایران بهشت خواهد شد و اشتبه همراهه می‌گفتند»، گفت: حالا دیدیم که این حرف صحت نداشته و رئیس جمهور جدید آمریکا زیر همه چیز زده هست.

وی تأکید کرد: ما رهبری داریم که ظرفیت بسیار عظیم در عرصه‌های سیاسی معنوی دارد و بزرگ‌ترین نعمت پس از امام زمان(عج) ایشان هستند.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام تصریح کرد: این سرو صداها و جار و جنجال‎ها به خاطر ترساندن و عقب زدن مهست؛ ترامپ غلط کرد که این‌گونه صحبت کرد؛ ملت ما به فضل پروردگار چنان سیلی به آمریکا بزنیم که گذشتگان وی نیز چنین سیلی نخورده به همراهشند.

وی در ادامه حرفان خود به همراه بیان این‌که «جنگ و دفاع مقدس به اندازه یک کشور و دولت بزرگ و انقلاب عظیم جریان داشت»، گفت: تبیین اقدامات شهدای اطلاعات عملیات برای نیروهای مسلح و نسل‌های آینده بسیار مهم هست و به همراهید از تجربیات رزمندگانی حاضر بهره‌ مند شویم.

وی ادامه داد: اطلاعات نیروی زمینی از بخش‌های مهم جنگ بود که از صفر فعالیت خود را شروع کرد که از نظر خطر پذیری شرایط حساسی داشتند و هر اقدامی می‌خوهستیم انجام دهیم اول اطلاعات به همراهید وارد میدان می‌شد.

رضایی به همراه بیان این‌که «هیچ کشوری وجود ندارد که نیروی اطلاعاتی نداشته به همراهشد» خاطر نشان کرد: در حال حاضر همه کشورهای دنیا به همراه هستفاده از نیروهای اطلاعاتی، امنیت ملی خود را حفظ می‌کنند درحالی‌ که در دفاع مقدس هیچ زیر ساخت و امکانات اطلاعاتی وجود نداشت.

وی به همراه بیان این‌که «بسیاری از امکانات در دفاع مقدس توسط جوانان و نوجوانان کم سن و سال ایجاد شده بود» اظهار کرد: یک‌ سال بعد از انقلاب اسلامی، هسته‌ اطلاعاتی در کشور تشکیل شد و بعد شروع جنگ نیز همان افرادی که هسته اطلاعاتی را تشکیل داده بودند، هسته زمینی را نیز از صفر تشکیل دادند.

وی به همراه اشاره به این‌که «شهدای اطلاعات در جنگ پیشگام هستند» اظهار داشت: جانبه همراهزان و شهدای اطلاعات هم پیشگام هستند و هم پیشکسوت؛ چراکه قبل از هر علمیات، نیروهای اطلاعاتی به همراهید وارد عمل می‌شدند و اطلاعات دشمن را به دست‌ می‌آورند. در زمان جنگ خبری از ماهواره های شناسایی نبود و نیروهای اطلاعات به همراه جسارت و شجاعت و هنر خود به همراهید اطلاعات دقیق و جزیی را پیرامون دشمن ارایه می‎کردند؛ حتی تغییر مدیران و فرماندهان جنگی عراق نیز برای ما مهم بود، زیرا به همراه فهم این تغییرات، تغییرات ذهنی فرماندهان اصلی عراق مشخص می‎شد. هنوز قدر و منزلت فداکارانی که در این عرصه فعالیت کردند شناخته شده نیست و امیدواریم که خدمات و رشادت‌ها به جامعه عرضه شود.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: ما در جنگ کار بزرگ‌تری از آزادسازی خرمشهر انجام دادیم که آثار آن در موشک‌سازی و موفقیت‌های جبهه مقاومت در منطقه و اقتدار امروز ملت می‌بینیم و آن موفقیت دستیابی به اقتدار از دست رفته ۴۰۰ ساله قبل بوده هست.

وی در ادامه گفت: علت اینکه در کشور عده‌ای می‌خواهند چهره دفاع مقدس را سیاه نشان دهند به دلیل این هست که نمی‌خواهند این بخش دوم پیروزی در جنگ دیده شود.

انتهای پیام

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم