همراهی پیوسته مردم به همراه گروه بمرانی/ کنسرت ده‌سالگی برگزار شد

۱۶ آذر ۱۳۹۶ سایت خبری آوا

همراهی پیوسته مردم به همراه گروه بمرانی / کنسرت ده‌سالگی برگزار شدبه گزارش خبرنگار آوا پردیس، برنامه به همراه قطعه نوستالژیک “روزای خوب کودکی” آغاز شد و بعدازآن دو قطعه از آلبوم گذشتن و رفتن پیوسته به نام‌های “به من بخند” و “گیسو” به اجرا درآمدند.”پیاده روی” قطعه‌ای بود که به همراه همراهی مردم به همراه ترجیع‌بند خیلی سخته همراه شد و “کی چراغا رو خاموش می کنه” در ادامه نواخته شد. نوبت به قطعه پرطرفدار “پپرونی” رسید و بعدازآن “بندر تهران” و “ژوزی” از آلبوم جورابه همراهی لخت اجرا شدند.

قطعه “حالات درونی” به همراه اجرای متفاوت بهزاد عمرانی که کاغذها را به فضا پرتاب می‌کرد ادامه یافت.سپس “هنوز همونم” ، “خیابونا” و “مردمی” شنیدنی شدند و به همراه نوازندگی سردار سرمست و مهیار طهماسبی “خورشید دزد” و “تنهای تنها” به اجرا درآمدند.

“به همراهد و اتوبه همراهن” به همراه همراهی ماکان اشگوری خوانده شد و بعدازآن “کهکشان عشق” که قبلاً توسط مرحوم هستاد محمد نوری اجرا شده بود به همراه واگذاری رامین بهنا به گره بمرانی به همراه تنظیمی جدید نواخته شد.

“گذشتن و رفتن پیوسته”به همراه نور موبه همراهیل مردم به زیبه همراهیی اجرا شد و سپس قطعه”سیرک” که به گفته بهزاد عمرانی قطعه‌ای سخت و طولانی هست و دوست دارد دیگر اجرا نشود شنیده شد. در انتها به درخوهست مردم به همراه اجرای دوبه همراهره تراک “پپرونی” کنسرت به پایان رسید.

کمال تبریزی کارگردان سینما، آزاده صمدی، امید نعمتی خواننده گروه پالت و شرکت‌کنندگان برنامه خنداننده شو از جمله میهمان‌های این کنسرت بودند.

اعضای گروه بمرانی را بهزاد عمرانی (خواننده و گیتار ریتم)، مانی مزکی (ساز دهنی)، جهانیار قربه همراهنی ( گیتار الکتریک)، آرش عمرانی ( پیانو و کیبورد)، کیارش عمرانی (گیتار به همراهس)، سالار اصغری (درامز) و نوازنده‌های میهمان مهیار طهماسبی و سردار سرمست تشکیل می‌دادند.

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم