پلاریس در تالار وحدت روی صحنه می‌رود

۲۶ تیر ۱۳۹۷ سایت خبری آوا

پلاریس در تالار وحدت روی صحنه می‌رودبه گزارش آوا پردیس،  گروه پلاریس (ستاره قطبی) از قدیمی‌ترین گروه‌های موسیقی به همراهنوان قرار هست منتخبی از آثار ماندگار و خاطره‌انگیز را به ۵ زبه همراهن جهان توسط ۵ خواننده زن در تاریخ ۲۸ و ۲۹ تیرماه اجرا می‌کنند.

همچنین در این اجرا، شهرزاد سوداگر از اساتید و شخصیت‌های صاحب‌نام موسیقی به همراهنوان هست در اجرای ۲۸ و ۲۹ تیر به‌عنوان خواننده حضور خواهد داشت.

گروه ستاره قطبی برای نخستین به همراهر در این اجرا به همراه گروه حرکات موزون مانتره به سرپرستی مونا ارسطو همکاری می‌کنند. 

اعضای گروه موسیقی پلاریس در این اجرا را بهار ایلچی(سرپرست گروه و نوازنده پیانو و هارپ)، سپیده ایلچی(نوازنده گیتار بیس)، سحر دزواریی(نوازنده درام)، آرمیتا فهیمی(نوازنده گیتار الکتریک)، بیتا قربه همراهنزاده(پرکاشن)، فریده سرسنگی(ادوات و سازهای کوبه‌ای)، پرنا کوه‌گیوی(گیتار اسپانیش)، آوا منبری(کیبورد)، پگاه ابراهیم(ویلن)، سارا پارسایی(فلوت)، ثمیلا تحویلداری(ساکسفون)، شانیا شهریاری(ترومپت)، مهشید مولایی(خواننده هندی)،مینا دریس(خواننده عربی و محلی)، نگین رشیدی (خواننده فارسی و محلی)، کیانا کرمانیان (خواننده انگلیسی و فرانسوی) تشکیل می‌دهند. 

هستاد محمد سریر در به همراهزدیدی که از تمرین این گروه داشت، اظهار کرد:«تمامی اعضای این گروه، موسیقی را می‌دانند و حس مشترکی در هنگام اجرای قطعات دارند. به گونه‌ای که برخی از موسیقی‌ها را از قطعه اصلی هم بهتر اجرا می‌کنند.‌» 

وی افزود: «این امر به همراهعث ایجاد فضای رقابتی می‌شود و دیگر گروه‌ها هم ترغیب می‌شوند که کیفیت اجراهای خود را افزایش دهند».

لازم به ذکر هست که علاوه بر دو شب کنسرت اختصاصی، پلاریس به همراه همراهی بهنوش بختیاری در تاریخ ۴ و ۵ مرداد به همراهر دیگر به روی صحنه می‌رود.

همچنین گفتنی هست رهبری ارکستر و تنظیم قطعات کنسرت را پوریا پیرزاده و تهیه‌کنندگی این کنسرت را علی افشار بر عهده دارد.

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم