پیشنهاد جانشین قرارگاه ثارالله سپاه به وزیر خارجه عربستان

۷ اسفند ۱۳۹۶ سایت خبری آوا

به گزارش آوا پردیسنیوز به نقل از میزان، سردار «اسماعیل کوثری» به همراه اشاره به صحبت‌های روز گذشته «عادل الجبیر» وزیر خارجه عربستان سعودی در اندیشکده اگمونت بروکسل که گفته بود «ایران تنها خطر و بزرگ‌ترین خطر، نه تنها در منطقه، که در همه جهان هست»، اظهار کرد: اولین پیشنهاد ما به «الجبیر» این هست که در یک نظرسنجی بین‌المللی، محبوبیت جمهوری اسلامی ایران را به همراه محبوبیت حکومت قبیله‌ای آل‌سعود، قیاس کند.
وی افزود: مسئولان بی‌کفایت حکومت آل‌سعود که نه توان حفظ و اداره مردم خود را دارند و نه می‌توانند در عرصه بین‌المللی برای خود «محبوبیت» تولید کنند، مدام سعی می‌کنند به همراه بکارگیری نام «ایران» به عنوان یک خطر به همراهلقوه، خودشان را پشت سر نام جمهوری اسلامی ایران پنهان کنند.

جانشین قرارگاه ثارالله سپاه گفت: هیئت حاکمه کنونی سعودی که پول‌های هِنگفت و کلانی را از جیب ملت مسلمان عربستان به مقامات آمریکا و رژیم صهیونیستی پرداخت کرده، برای چند صبه همراهحی حضور بیشتر بر مسند قدرت، حاضر هست هر دروغی را بگوید و هر جنایتی را انجام دهد.

سردار کوثری در پایان گفت: حاکمان عربستان سعودی به صورت موروثی یک جایگاه غصبی رسیده اند و به اندازه یک آدم معمولی هم عرضه ندارند. وی خاطرنشان کرد: همه مسائل و اقدامات جمهوری اسلامی ایران برای جهانیان آشکار هست و همگان شاهد و ناظر رهستی و صداقت ما در رفتارهای‌مان هستند.

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم