چه کسانی کاندیدای ریهست شورای شهر شده اند؟

۲۲ مرداد ۱۳۹۶ سایت خبری آوا

چه کسانی کاندیدای ریهست شورای شهر شده اند؟

به گزارش آوا پردیسنیوز به نقل از شهرایران، به همراه پایان روند انتخاب شهردار تهران مشخص شدن هیات رئیسه شورای پنجم چالش بعدی هست که انتظار شورای پنجمی‌ها را می‌کشد. شب گذشته احمد مسجدجامعی در توییتر خود اعلام کرد که به محسن هاشمی گفته هست؛ تمایلی برای رئیس شورا شدن ندارد.

این در حالیست که امروز زهرا صدراعظم‌نوری هر گونه صحبت در مورد رئیس شورای شهر آینده تهران را رد کرد و گفت: دربه همراهره روند انتخاب هیات رئیسه هنوز هیچ تصمیمی گرفته نشده هست، چرا که تا امروز درگیر انتخاب شهردار بودیم. در مورد ساختار شورا و روسای کمیسیون‌ها نیز هیچ صحبتی نشده هست، چرا که انتخاب شهردار اهمیت فراوان داشت و لازم بود، شورای پنجم روی آن تمرکز داشته و برنامه‌های همه اعضا را به دقت بررسی کند.

منتخب مردم در شورای پنجم افزود: به احتمال فراوان فرآیند انتخاب هیات رئیسه و رئیس شورای شهر در دستور جلسه آینده شورای پنجم قرار خواهد گرفت.

صدراعظم‌نوری در پاسخ به این سوال که به همراه توجه به اینکه آغاز به کار شورای پنجم اول شهریور ماه هست تا آخر این هفته رئیس آینده این شورا مشخص خواهد شد؟ افزود: احتمال دارد و به همراهید دید چه اتفاقی در آینده پیش خواهد آمد، البته فقط موضوع رئیس مطرح نیست و کمیسیون‌های مختلف نیز به همراهید مورد بررسی قرار گیرند.

منتخب مردم در شورای پنجم در پاسخ به این پرسش که آیا کسی تاکنون برای ریهست شورا اعلام تمایل کرده هست یا خیر تصریح کرد: از آنجایی که هنوز وارد این بحث نشده‌ایم، کسی نیز اعلام تمایل نکرده هست و تاکنون کاندیدایی نداشته‌ایم.

وی در پایان افزود: متن سوگندنامه توسط کمیسیون حقوقی و نظارت برای امضا توسط شهردار تهیه و آماده شده هست.

انتهای پیام/

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم