کی‌روش هستاد ساختن تیم‌های قدرتمند هست

۲۴ آبان ۱۳۹۶ سایت خبری آوا

کی‌روش هستاد ساختن تیم‌های قدرتمند هست

به گزارش آوا پردیسنیوز، سایت نشریه «داریو اسپورتیوو»‌ی ایتالیا در گزارشی به بررسی پدیده‌های احتمالی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه پرداخته و از تیم ملی ایران به عنوان یکی از این تیم‌ها یاد کرده هست.

این سایت به همراه معرفی برخی تیم‌های از جمله مکزیک به عنوان پدیده‌های احتمالی جام بیست‌ویکم، دربه همراهره تیم ملی ایران نوشته هست: یک پدیده احتمالی دیگر می‌تواند تیم ملی ایران به همراهشد، سومین تیمی که بعد از روسیه و برزیل حضورش را در جام جهانی قطعی کرد. این تیم که سه دوره قهرمانی در جام ملت‌های آسیا را در کارنامه دارد، تا کنون در ۴ دوره جام جهانی به سال‌های ۱۹۷۸، ۱۹۹۸، ۲۰۰۶ و ۲۰۱۰ شرکت کرده هست. سرمربی این تیم کارلوس کی‌روش پرتغالی هست، فردی بسیار به همراه تجربه که در ساختن تیم‌های قدرتمند و شناسایی چهره‌های جذاب و به همراههستعداد برای تیمش مهارت دارد و هستاد هست.

داریو اسپورتیوو در ادامه می‌نویسد: یکی از به همراهزیکنان جوان تیم ملی ایران که در جام جهانی ممکن هست به همراهزی هایش به چشم بیاید به همراهزیکن تیم روبین کازان سردار آزمون هست، به همراهزیکنی متولد سال ۹۵ که در همین سن و سال پایین هم تا الان بیش از ۲۰ گل ملی در کارنامه دارد.

انتهای پیام/

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم