گزینه‌ی جدی برای شهرداری تهران مطرح نکرده‌ایم

۲۷ فروردین ۱۳۹۷ سایت خبری آوا

به گزارش آوا پردیسنیوز، علی اعطاء در حاشیه پنجاه و ششمین جلسه علنی شورای شهر تهران، ری و تجریش در جمع خبرنگاران اظهار داشت:‌در جلسه امروز طرح یک‌فوریتی از سوی شهردار تهران برای تعیین نرخ کرایه تاکسی، اتوبوس و مینی‌بوس ارائه شد که در نهایت اعضای شورا به یک فوریت آن رأی دادند و این طرح به کمیسیون‌های تخصصی برای بررسی بیشتر این طرح ارسال شد.

وی دربه همراهره بررسی یک‌فوریت پیشنهاد و معرفی ۳۰ نفر از کارکنان شهرداری تهران به عنوان قائم‌مقام ذی‌حساب در واحد‌های تابع شهرداری، گفت: دوفوریت این لایحه نیز به همراه ۱۳ رأی موافق و ۸ رأی مخالف به تصویب رسید.

وی افزود: در جلسه امروز چند پرونده به همراهغات در دستور کار قرار گرفت که به ۳ پرونده رسیدگی شد و دو قطعه زمین در تهران به همراه رأی اعضای شورای شهر به همراهغ تشخیص داده شد.

وی بیان داشت: به همراه توجه به اینکه مصوبه برج به همراهغ‌ها به همراهطل شده هست منتظر لایحه از سوی شهرداری تهران در خصوص به همراهغات هستیم و البته قطعاً به گونه‌ای برخورد خواهیم کرد که منافع صاحبه همراهن به همراهغات به نحو دیگری تأمین شود.

وی دربه همراهره انتخاب شهردار نیز اظهار داشت:‌جلسه هم‌اندیشی به همراه حضور اعضاء در خصوص فرایند و معیار‌های انتخاب شهردار برگزار شده و هر یک از اعضاء بحث و تبه همراهدل نظر خاص خود را دارند.

اعطاء گفت: ۱۶ معیار در گذشته برای انتخاب شهردار تهران مشخص شده بود و قرار شد در جلسات آینده اعضا نظرات خود را در این به همراهره ارائه بدهند و ممکن هست شکل جدید را برای انتخاب شهردار تهران تعیین کنیم.

وی دربه همراهره گزینه‌های مطرح شده برای شهرداری تهران گفت:‌گزینه‌هایی که مطرح شده هست شایعه بوده و گزینه‌ای فعلاً مدنظر شورای شهر تهران نیست.

وی افزود: در نهایت اعضای شورای شهر تهران به همراه برگزاری جلسات هم‌اندیشی نسبت به انتخاب شهردار اقدام خواهند کرد و امیدواریم در به همراهزه زمانی کمتر از سه ماه انتخاب شهردار اتفاق بیفتد.

وی در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه آیا از اعضای شورا نیز گزینه‌ای برای شهردار شدن مطرح هست، گفت: در این خصوص قبلا نیز صحبت شده هست و از اعضای شورای شهر تهران گزینه‌ای برای شهرداری مطرح نیست و در این رابطه عضوی از شورای شهر تهران خارج نخواهد شد.

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم