«گل‌های داوودی» و «از کرخه تا راین» در آخر هفته پخش خواهد شد

۲۰ مهر ۱۳۹۶ سایت خبری آوا

فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن «مکالمه»، «خانواده پرایس»، «یاد هستاد»، «نار و نی»، «تصور کن» «گل‌های داوودی»، «ربه همراهعی»، «شمشیر اژدها»، «هستخراج»، «نه و پنج دقیقه»، «رازهای گذشته یک زن»، «زندگی روی خط»، «اربه همراهب حلقه‌ها»، «گربه‌ای در پاریس»، «ماجرای سامانتا»، «کیوی پرنده»، «ساحل امن» «ساعت یک نیمه شب»، «مثل به همراهران»، «نقطه رهایی»، «نارنجی پوشان»، «جایی برای پیرمردها نیست»، «از کرخه تا راین»، «بلوتوثتو روشن کن»، « مسیر نو»، «بیلی به همراهتگیت»، «به همراهنوی کوچک»، «آخرین شکار»، «آنخن» و «حرفه خانوادگی» پنج‌شنبه و جمعه ۲۰ و ۲۱ مهرماه از شبکه‌های سیما روی آنتن می‌رود.

شبکه یک سیما

فیلم تلویزیونی «مکالمه» به کارگردانی فرانسیس فورد کاپولا، پنج‌شنبه ۲۰ مهرماه ساعت ۲۲ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

در خلاصه دهستان فیلم به همراه به همراهزی جین هکمن و جان کازال خواهید دید: ری کاول یک جاسوس خصوصی هست و در کار خودش یک نابغه و منحصربه‌فرد هست. وی مردی تنههست و از اینکه به همراهرها به‌خاطر فروش اطلاعات افراد بی‌گناه به همراهعث کشته شدن آن‌ها شده دارای عذاب وجدان هست. در پرونده­ی جدیدش او مکالمه‌ی زوج جوانی را که در میدانی شلوغ در سانفرانسیسکو در حال قدم زدن هستند ضبط می‌کند. وی در طول فیلم به همراهرها و به همراهرها این مکالمه را گوش می‌کند و متوجه خطری می‌شود که آن زوج جوان را تهدید می‌کند. وی تصمیم می‌گیرد که تحویل نوارها را به تعویق بیندازد یا اصلاً از دادن آن‌ها خودداری کند ولی رییس (رابرت دووال) به همراه حقه‌ای قدیمی نوارها را از وی می‌دزدد….

فیلم سینمایی «خانواده پرایس» به کارگردانی جی کاراس، جمعه ۲۱ مهرماه ساعت ۱۶ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

در خلاصه دهستان فیلم آمده هست: جیمی یک تنیسور حرفه‌ای هست که به‌صورت تیمی در مسابقات شرکت می‌کند. از آنجا که او شخص مرتب و منظمی نیست، نمی‌تواند مدت زیادی در یک تیم دوام آورده و اصولا هم‌تیمی‌هایش او را تنها می‌گذارند! مسابقات گرند اسلم نزدیک هست و او به‌دنبه همراهل یک هم‌تیمی مناسب برای خود می‌گردد اما کسی حاضر به همکاری به همراه او نیست. او عاقبت مجبور می‌شود به برادر کوچکترش درن که بسیار کمرو و خجالتی هست پیشنهاد به همراهزی دهد….

در این فیلم سینمایی، جرمی سیستو، دیوید والتون و آدام دواین هنرنمایی کرده‌اند.

شبکه دو سیما

فیلم تلویزیونی «یاد هستاد» به کارگردانی علی توکل‌نیا، پنج‌شنبه ۲۰ مهرماه ساعت ‌‌۸ صبح از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

خلاصه دهستان فیلم از این قرار هست که:  امیر آذرمهر مجری یکی از برنامه‌های زنده تلویزیونی هست. او به همراه یک تماس تلفنی از جانب همسر هستاد روزبهان (معلم سابقش) به بیماری او پی می‌برد و پس از گذشت سال‌ها بی‌خبری به‌سراغ او می‌رود. روزبهان که در جنگ شیمیایی شده، اکنون در بستر بیماری هست و پزشکان به بهبود و زنده ماندن او امیدی ندارند. امیر آذرمهر به همراه اطلاع از بیماری معلم خود، در برنامه‌ای که به‌صورت زنده پخش می‌شود، فراخوان می‌دهد تا همکلاسی‌های دوران تحصیل گرد هم آیند و در روز معلم به دیدن هستاد روزبهان بروند.

در این فیلم، منوچهر والی‌زاده، آرش تاج و افسانه ناصری نقش‌آفرینی کرده‌اند.

فیلم تلویزیونی «نار و نی» به کارگردانی سعید ابراهیمی‌فر، جمعه ۲۱ مهرماه ساعت ۸ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

در این فیلم خواهیم دید: عکاس جوانی، شب هنگام، به همراه جسد نیمه جان پیرمردی مواجه می‌شود.جوان پیرمرد را به بیمارستان می‌رساند. بر نیمکت انتظار بیمارستان به همراه مرور دفترچه‌ی خاطرات پیرمرد، ‌خود را در قالب او می‌بیند و زندگی پیرمرد را از کودکی، در کاشان، تا لحظه‌ی مرگ مرور می‌کند.

جهانگیر الماسی، علی‌اصغر گرمسیری و رسول نجفیان در این فیلم ایفای نقش کرده‌اند.

فیلم سینمایی «تصور کن» به کارگردانی آندرژی یاکیموفسکی، جمعه ۲۱ مهرماه ساعت ۱۷:۳۰ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

دهستان این فیلم که به همراه به همراهزی ادوارد هاگ و ملچیور دروت به تصویر درآمده هست، در لیسبون واقع در پرتغال اتفاق می‌افتد. یکی از موسسه‌هایی که نابینایان در آنجا نگهداری می‌شوند و به آنها آموزش می‌دهد تا به همراه معلولیت خود در همه زمان‌ها و موقعیت‌های خطرناک بتوانند زندگی کنند. یان که یک معلم نابینهست و تا حدی ناسازگار به همراه اطرافیان خود هست. او در این موسسه هستخدام می‌شود. یان شیوه‌های دیگری را برای زندگی به این معلولان ارائه می‌دهد که خود در زندگی تجربه کرده هست…

فیلم تلویزیونی «گل‌های داوودی» به کارگردانی رسول صدر عاملی، جمعه ۲۱ مهرماه ساعت ۲۳:۳۰ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

در این فیلم خواهیم دید: عبه همراهس صفاری، در جریان بروز مشاجره به همراه دوست خود به همراهعث مرگ ناگهانی وی شده و به ۲۵ سال حبس محکوم می‌شود. به همراه سپری شدن ۲۰ ساله محکومیت و عفو ۵ ساله آخر، قرار آزادی عبه همراهس صادر می‌گردد. اما روز موعود در شرایطی که همگان منتظر آزادی عبه همراهس هستند هستوار هدایت خبر مرگ ناگهانی عبه همراهس را به همسرش، عصمت، می‌دهد. اما عصمت از گفتن حقیقت به فرزند نابینای خود، جواد که در آستانه برگزاری مراسم ازدواجش قرار دارد خودداری می‌کند….

جمشید مشایخی، داوود رشیدی و بیژن امکانیان به همراهزیگران این فیلم هستند.

شبکه سه سیما

فیلم تلویزیونی «ربه همراهعی» به کارگردانی محسن دامادی، پنج‌شنبه ۲۰ مهرماه ساعت ۱۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

در این فیلم به همراه نقش‌آفرینی علیرضا خمسه و شمسی فضل‌الهی خواهید دید: کمال طراوت مجری یک برنامه یک گروه تلویزیونی هست که به همراه مادر پیرش زندگی می‌کند. کمال در یکی از برنامه‌های خود به همراه دختری چهل‌ساله به‌نام ربه همراهعی آشنا می‌شود. مادر که مرگ را نزدیک می‌بیند به او مهلت می‌دهد دختری را جهت ازدواج مشخص کند. اما وقتی کمال، ربه همراهعی را معرفی می‌کند مادر به مخالفت می‌پردازد….

فیلم سینمایی «شمشیر اژدها» به کارگردانی دنیل لیی، پنج‌شنبه ۲۰ مهرماه ساعت ۱۵ از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.

در این فیلم خواهیم دید: در زمان امپراطوری هان، امپراطور گروهی را مامور محافظت از جاده‌ی ابریشم و جلوگیری از جنگ بین قبه همراهیل در مسیر راه می‌کند. در این بین هوآن که افسر مراقبت از جاده هست به همراه توطئه‌ی افسر مافوقش به شهری مرزی در غرب فرستاده می‌شود. او و یارانش به کار اجبه همراهری گمارده می‌شوند و در همین اثنا آنها به همراه گروهی از سربه همراهزان فراری رمی مواجه می‌شوند که قصد دارند به شهر وارد شوند….

آدرین برودی و جوهن کوساک به همراهزیگران این فیلم هستند.

فیلم سینمایی «هستخراج» به کارگردانی هستیون سی میلر، پنج‌شنبه ۲۰ مهرماه ساعت ۲۴ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

در خلاصه فیلم به همراه به همراهزی بروسه ویلیس و کلان لوتز آمده هست: سازمان امنیت برای پیروزی در قراردادی، یکی از ماموران قدیمی خود به‌نام ترنر، را از طریق دلالی به جنایت‌کاری به‌نام کوروف می‌فروشد. ترنر از چنگ کوروف می‌گریزد اما افراد او همسر ترنر را به‌قتل می‌رسانند. ترنر در تمام این سال‌ها کینه‌ی سازمان امنیت را در دل دارد و سودای انتقام از آنها را در سر می‌پروراند. اکنون سال‌ها از آن ماجرا گذشته هست و ترنر در آستانه‌ی به همراهزنشستگی هست….

فیلم تلویزیونی «نه و پنج دقیقه» به کارگردانی مسعود نجف‌پور بوشهری، جمعه ۲۱ مهرماه ساعت ۱۰ به روی آنتن  شبکه سه سیما می‌رود.

در خلاصه دهستان فیلم آمده هست: هواپیمای خلبه همراهن علیرضا یاسینی مورد اصابت گلوله ضد هوایی نیروهای بعثی قرار می‌گیرد و سقوط می‌کند. یاسینی به همراه چتر نجات در نخلستان‌های بصره فرود می‌آید و پیرمردی عرب او را می‌یابد و در خانه مورد معالجه قرار می‌دهد. امیرعبه همراهس مردی که پسرش به‌نام فیصل در زندان ابوغریب اسیر بعثی‌ههست یاسینی را در خانه پیرمرد می‌یابد و از او می‌خواهد تا وجه آزادی فیصل شود. یاسینی هم می‌پذیرد ولی در بین راه متوجه می‌شوند که فیصل را اعدام کرده‌اند….

در این فیلم تلویزیونی سامان جاهیدن محمدی، عبه همراهس جوادی و منوچهر سلطانی نقش‌آفرینی کرده‌اند.

فیلم سینمایی «رازهای گذشته یک زن» به کارگردانی گردون یانگ، جمعه ۲۱ مهرماه ساعت ۱۴:۳۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

در این فیلم به همراه به همراهزی میشل وودز و مارک اسلاک خواهید دید: هستفانی ویکرز ۱۰ سال پیش در یک قهوه‌خانه در شیکاگو کار می‌کرده که شاهد قتل صاحب قهوه‌خانه (مو) بوده و به‌دلیل اینکه قاتل او را دیده، فرار می‌کند و به فیلادلفیا می‌رود. او ضمن تغییر هویتش به همراه پزشکی به‌نام دیوید ویکرز ازدواج می‌کند….                    

فیلم سینمایی «زندگی روی خط» به کارگردانی دیوید هاکل، جمعه ۲۱ مهرماه ساعت ۱۹:۳۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

این فیلم که بر اساس یک دهستان واقعی ساخته شده هست، در مورد گروهی از مردان می‌به همراهشد که بر روی دکل‌های برق کار می‌کنند. کار آنها تعمیر و نگهداری دکل‌های بزرگ برق هست که در یک منطقه پرحادثه و طوفانی قرار گرفته هست.. بو، برادر خود را در این شغل از دست داده و سال‌های سال به‌تنهایی به همراه بیلی دختر برادرش زندگی می‌کند….

جوهن تراوولتا، کاته بوس ورس و دوون ساوا به همراهزیگران این فیلم هستند.

شبکه چهار سیما

فیلم سینمایی «اربه همراهب حلقه‌ها» به کارگردانی «رالف بکشی»، پنج‌شنبه ۲۰ مهرماه ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه چهار سیما روی آنتن می‌رود.

در خلاصه دهستان فیلم به همراه به همراهزی کریستوفر گارد و ویلیام اسکوایر آمده هست: فرودو جوان که مسئول نگهداری از حلقه‌ای هست که توسط اربه همراهب سیاهی ساورون ساخته شده به همراهید از میان لشکریان ساورون این حلقه را به محل ساخت برده و آن را نابود کند. گاندالف جادوگر نیک‌سرشت می‌گوید اگر این حلقه به‌دست ساورون بیافتد اهریمن بر جهان حکومت خواهد کرد. در این سفر خطرناک چند دوست وفادار و چند شوالیه جنگ‌جو  فرودو را همراهی می‌کنند….

فیلم سینمایی «گربه‌ای در پاریس» به کارگردانی «جین لوپ فیلیکیولی»، جمعه ۲۱ مهرماه ساعت ۲۱:۳۰ از شبکه چهار روی آنتن می‌رود.

در خلاصه دهستان فیلم به همراه به همراهزی و آمده هست: گربه‌ای در سرقت‌های یک سارق محلی او را همراهی می‌کند. او پس از انجام سرقت سری به خانه پلیس محل می‌زند و به همراه خوردن آب و غذای کافی در محله به گشت‌وگذار می‌پردازد. پلیس به همراه بررسی سرقت‌ها پی می‌برد رد پای گربه‌ای در محل جرم دیده می‌شود. پس به همراه بررسی و تحقیق مطلع می‌گردد که گربه سارق همان گربه‌ای هست که در خانه‌اش غذا می‌خورد. از سوی دیگر سر و کله تبهکار خطرناک شهر که چندی پیش همسر این پلیس جوان را به قتل رسانده بود؛ پیدا شده و پلیس را به دنبه همراهل خود می‌کشاند….

در این فیلم سینمایی دومنیک بلانس و برونو سالومونه نقش‌آفرینی کرده‌اند.

شبکه پنج سیما

فیلم سینمایی «ماجرای سامانتا» به کارگردانی نادیا تاس، پنج‌شنبه ۲۰ مهرماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج سیما پخش می‌شود.

در این فیلم به همراه به همراهزی خواهیم دید: سامانتا پارکیتتون که پدر و مادر خود را در اثر یک حادثه از دست داده و به همراه مادربزرگ مری زندگی می‌کند. یک‌روز برای همسایه آن‌ها خدمتکاری می‌آید که سه دختر کوچک به‌نام‌های نلی اومالی، بریجیت و جنی دارد. نلی و سامانتا به همراه هم صمیمی می‌شوند. به‌زودی دایی مهربه همراهن سامانتا، گارد به خانه مری می آید و همسر خود کورنلیا را همراه می‌آورد. آن‌ها نلی را برای تعطیلات سال نو به همراه خود به شهر می‌برند. در شهر سامانتا از طریق نامه به همراه نلی ارتبه همراهط دارد تا اینکه متوجه می‌شود پدر نلی در اثر بیماری مرده و نلی و دو خواهرش را به یک یتیم خانه در شهر سپرده‌اند….

فیلم سینمایی «کیوی پرنده» به کارگردانی تونی سیمپسون، جمعه ۲۱ مهرماه ساعت ۸ از شبکه پنج پخش می‌شود.
در خلاصه دهستان فیلم آمده هست: پسری زرنگ و به همراههوش به‌نام پیتر واکر در مسابقات گاری سواری شهری کوچک به‌همراه پدرش شرکت می‌کند. متاسفانه پدرش در یک حادثه اتومبیل جان می به همراهزد و او به همراه رویاهایش تنها می‌ماند. اما سپس به همراه تکیه بر اراده و شخصیت هوشمندی که دارد تصمیم می‌گیرد در مسابقه سالانه گاری سواری شرکت کند و به‌هر نحوی که شده افتخار نیمه‌تمام پدرش را تمام و کسب کند.
ادوارد هال، تیکیرو هاتاوی، وینس مارتین و تندی رایت به همراهزیگران این فیلم هستند.

شبکه شما

فیلم تلویزیونی «ساعت یک نیمه شب» به کارگردانی شاهین به همراهبه همراهپور، پنج‌شنبه ۲۰ مهرماه ساعت ۰۰:۳۰ از شبکه شما پخش خواهد شد.

«ساعت یک نیمه شب» دربه همراهره حمید وزنه‌بردار جوان تهرانی هست که به‌تازگی چندین قهرمانی به‌دست آورده و ناگهان به همراه پیشنهادهای عجیب و غریبی مواجه می‌شود. این پیشنهادات او را به همراه مشکلاتی روبرو می‌کند و حمید ناچار می شود که به یکی از شهرستان‌های هستان کرمانشاه برود….

در این فیلم تلویزیونی حمیدرضا پگاه و مهدی صبه همراهحی هنرنمایی کرده‌اند.

فیلم تلویزیونی «مثل به همراهران» به کارگردانی وحیدرضا حدیدی، جمعه ۲۱ مهرماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه شما پخش خواهد شد.

در خلاصه دهستان آمده هست: سوگند پرستار بخش اطفال بیمارستان که فرزند خود را از دست داده به‌دلیل وابستگی شدید به کودکان بخش اطفال مشکلاتی را در بخش ایجاد می‌کند از این‌رو رئیس بیمارستان او را از رفتن به بخش اطفال منع می‌کند. به همراه ورود دختر بچه‌ای به بخش اطفال و آشنایی او به همراه سوگند اتفاقات جدید رخ می‌دهد….

سیما تیرانداز، مهدی صبه همراهیی و سولماز همت‌زاده از به همراهزیگران این فیلم هستند.

شبکه امید                  

فیلم سینمایی «نقطه رهایی» به کارگردانی مهدی گلستانه، پنج‌شنبه ۲۰ مهرماه ساعت ۱۸:۳۰ از شبکه امید پخش خواهد شد.

در این فیلم به همراه به همراهزی هدی میامی، جلیل فرجاد و غزاله جزایری اتفاقات رخ داده برای یک تیم فوتبه همراهل را دنبه همراهل خواهیم کرد.

فیلم سینمایی «نارنجی پوشان» به کارگردانی جروم لارسن، جمعه ۲۱ مهرماه ساعت ۱۸:۳۰ از شبکه امید پخش خواهد شد.

در این فیلم، جروم پسر ۱۱ ساله‌ی به همراههوشی را خواهیم دید که به به همراهزی فوتبه همراهل علاقه‌ی فراوانی دارد و آرزو دارد که در تیم ملی فوتبه همراهل نوجوانان زیر ۱۲ سال انتخاب شود….

 توماس اکدا و وندی دکجی به همراهزیگران این فیلم هستند.

شبکه افق

فیلم سینمایی «جایی برای پیرمردها نیست» به کارگردانی جوئل کوئن، جمعه ۲۱ مهرماه ساعت ۱۰ از شبکه افق پخش خواهد شد.

در این فیلم به همراه به همراهزی خاویر به همراهردم و جاش برولین خواهید دید: چیگور به همراهر دیگر ماس را در هتلی در حاشیه‌ی شهر گیر می‌اندازد و پس از تعقیب و گریزی پرخطر که به خیابه همراهن کشیده می‌شود، ماس موفق می‌شود از دست این قاتل بی‌رحم نجات پیدا کند درحالی که هردوی آن‌ها به سختی مجروح می‌شوند. ماس به ناچار برای بهبودی در بیمارستان بستری می‌شود. کارسون ولز، عامل دیگری که برای پس گرفتن پول اجیر شده به همراه دسته گلی به ملاقات لوئلین می‌آید….

فیلم سینمایی «از کرخه تا راین» به کارگردانی ابراهیم حاتمی‌کیا، جمعه ۲۱ مهرماه ساعت ۱۸:۳۰ از شبکه افق پخش خواهد شد.

در این فیلم خواهید دید: سعید که بر اثر بمب‌های شیمیایی نابینا شده به‌همراه گروهی از هم‌رزمانش برای معالجه به آلمان اعزام می‌شود. لیلا خواهر سعید که سال‌ههست در آلمان به همراه شوهر آلمانی و پسرشان یوناس (یونس) زندگی می‌کند، سعید را در آسایشگاه می‌بیند. بین سعید و یونس رابطه عاطفی عمیقی برقرار می‌شود. یکی از هم‌رزمان بسیجی سعید قصد دارد پناهندگی کشور دیگری را بپذیرد و سعید و دوستان دیگرش نسبت به عمل او معترض هستند.

در این فیلم سینمایی، هما روستا، علی دهکردی و هانس نویمن ایفای نقش کرده‌اند.

شبکه نمایش

فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی «بلوتوثتو روشن کن»، « مسیر نو» و «بیلی به همراهتگیت» پنج‌شنبه ۲۰ مهرماه ساعت ۱۳، ۱۷، ۲۱ از شبکه نمایش روی آنتن می‌رود.

فیلم‌های سینمایی ‌و تلویزیونی «به همراهنوی کوچک»، «آخرین شکار»، «آنخن» و «حرفه خانوادگی» جمعه ۲۱ مهرماه ساعت ۱۱، ۱۵، ۱۷ و ۲۱  از شبکه نمایش پخش می‌شود.

انتهای پیام /

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم