یاشار سلطانی بیش از ۹ شکایت دارد

۲۲ مرداد ۱۳۹۶ سایت خبری آوا

یاشار سلطانی بیش از ۹ شکایت دارد

به گزارش آوا پردیسنیوز به نقل از شورا آنلاین، محسن پیرهادی عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران در خصوص آخرین وضعیت پرونده یاشار سلطانی در دادگاه اظهار داشت: همان طور که می دانید در پرونده آقای سلطانی بنده و دیگر اعضای شورای شهر یک حق و حقوق شخصی دارند و یک حق و حقوق اجتماعی و جمعی داریم.

وی در ادامه افزود: بنده و دیگر اعضای شورا معتقدیم که به همراهیستی به این موضوع طبق قانون رسیدگی شود. طبق روال به همراهیستی ایشان مستندات خودشان را به دادگاه ارائه دهد و سپس بر اساس شکایتی که ازایشان صورت گرفته، این مستندات بررسی می شود و در پایان قاضی دادگاه حکم نهایی را صادر می کند.

عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران به همراه اشاره به این که چنانچه مستندات بررسی شود و مانع قانونی وجود نداشته به همراهشد، ایشان آزاد می شوند. البته اگر فردی جرمی را کرده به همراهشد، به همراهیستی طبق قانون به همراه وی برخورد شود و منتظر مجازات خود به همراهشد.

پیرهادی در ادامه تصریح داشت: بنده در جریان جزئیات دادگاه ایشان نیستم و به نظر می رسد که دو جلسه دیگر به همراهیستی این دادگاه برگزار شود تا نتیجه نهایی از سوی قاضی اعلام شود. بر اساس بررسی های صورت گرفته شده، ایشان حدود ۹ شکایت در پرونده خود دارند. به نظر می رسد که شکایت اعضای شورای شهر تهران محوریت دادگاه نیست.

انتهای پیام/

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم